Strona głównaUsługiSieć telefonii komórkowej -...

Sieć telefonii komórkowej – jaką wybrać? Najlepsze oferty

Najlepsze oferty na telefony komórkowe i abonamenty do najpopularniejszych sieci w Polsce. Orange i Play oferują bardzo atrakcyjne ceny na swoje taryfy z nielimitowanym transferem danych. Plus ma specjalną ofertę dla klientów, którzy przechodzą od innego operatora, T-Mobile ma najniższe stawki.

Główną zaletą Play jest przedział cenowy. Jest to jedna z najtańszych sieci w Polsce z bardzo atrakcyjnymi promocjami na taryfy i promocjami na smartfony. Play oferuje niższe ceny niż inni operatorzy, a ostatnio wprowadził nowe taryfy z nielimitowaną ilością danych. Wadą tego operatora jest ograniczony zasięg – tylko około 90% terytorium Polski jest pokryte sygnałem sieci Play. Nie oznacza to, że nie można z niej korzystać poza dużymi miastami, takimi jak Warszawa czy Kraków – ale jeśli chcesz pozostać w kontakcie gdziekolwiek w Polsce – lepiej wybrać innego operatora. Orange oferuje kilka planów taryfowych z nielimitowaną ilością danych w miesiącu: 'Orange za darmo’, 'Orange za darmo bez limitu’ lub 'Orange za darmo do wszystkich sieci’. Promocje te dostępne są tylko dla użytkowników, którzy zarejestrują się przez stronę internetową Orange .

Jaka sieć ma największy zasięg?

 Największą popularnością oraz zasięgiem cieszą się Play, Orange, Plus i T-Mobile. Dwie pierwsze należą do francuskich firm – Bouygues Telecom i Orange Polska. Plus należy do grupy niemieckiej Telefónica, a T-Mobile do Deutsche Telekom.

W Polsce są dostępne cztery najpopularniejsze sieci komórkowe: Play, Orange, Plus i T-Mobile. Wszystkie oferują podobne usługi (połączenia głosowe i transmisja danych), ale różnią się cenami i obszarem zasięgu.

Najlepsze oferty poszczególnych operatorów

Rynek komunikacji mobilnej w Polsce jest wysoce konkurencyjny, z czterema głównymi operatorami: Play, Orange, Plus i T-Mobile. Wszyscy dostawcy oferują różne rodzaje umów i ofert.

Play

Play jest największym graczem na polskim rynku komunikacji mobilnej. Firma powstała w kwietniu 2013 roku jako spółka zależna operatora UPC i od tego czasu stale się rozwija. Oferuje szeroki wybór taryf dla wszystkich typów klientów – od podstawowych z ograniczonymi usługami po plany nielimitowane z szybkim dostępem do internetu i szerokim wyborem aplikacji. Oferuje również darmowe połączenia z innymi abonentami Play lub klientami korzystającymi z internetu tego samego operatora (WiMAX).

Orange

Orange Polska to jeden z najstarszych graczy na polskim rynku telefonii komórkowej – działa od 2001 roku i jest własnością France Telecom (obecnie Orange). Firma oferuje różne taryfy dla klientów z różnych grup – od pakietów podstawowych skierowanych do rodzin z dziećmi po pakiety bez limitu, które pozwalają użytkownikom na szybkie surfowanie po Internecie.

Plus

Plus GSM powstał w 2004 roku jako spółka zależna Polkomtela (który następnie został połączony z Play). Oferuje liczne taryfy o różnym poziomie dostępnych usług – od podstawowych skierowanych do osób, które spędzają mało czasu korzystając z telefonu.

Najpopularniejsze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zobacz też

Komu i po co jest potrzebna pompa do basenu?

Każdy posiadacz basenu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że pompa...

Podstawowa obsługa komputera

W dzisiejszych czasach obsługa komputera jest czymś obowiązkowym. Nie ma młodych...

W jakich grach mogę oszukiwać i jak to robić?

Granie w karty to świetna rozrywka dla wielu osób. Gier karcianych...

Piasek kreatywny – co można z niego zrobić?

Na rynku są różne rodzaje zabawek dla dzieci, ale w oczach...