Strona głównaLifestyleJaki prezent chciałby dostać...

Jaki prezent chciałby dostać nauczyciel od swojego ucznia?

W ciągu roku szkolnego istnieje wiele okazji do podziękowania przez uczniów swoim nauczycielom za ich ciężką pracę oraz trud i wysiłek włożony w dobre przygotowanie swoich uczniów do egzaminów i dalszych lat nauki. Dobrą okazją do wręczenia prezentu niespodzianki nauczycielowi jest zarówno Dzień Nauczyciela, jak i studniówka czy moment ukończenia szkoły. Niejedna jednak osoba staje przed dylematem, jaki prezent dla nauczyciela można uznać za właściwy. Zdecydowanie nie przystoi kupować prezentów z procentami, zwłaszcza przez uczniów młodszych szkół i klas. Kwiaty są miłym, choć nietrwałym i raczej ozdobnym elementem, o którym z reguły szybko się zapomina, a chcąc podziękować swojemu nauczycielowi chcielibyśmy, aby prezent od nas zapamiętał jak najdłużej, a po latach wspominał: „To taki prezent dostałem od tej klasy 3C tyle lat temu, to było bardzo miłe”. Czekoladki i bombonierki są również mało oryginalne i podobnie jak kwiaty – nauczyciel raczej szybko o nich zapomni. A dając prezent nauczycielowi, chcemy mu podziękować i zostawić po sobie jak najmilsze wrażenie.

Kosz prezentowy jako najlepszy podarunek

Ciekawą i długo niezapomnianą, a do tego niezwykle estetyczną formą prezentu dla nauczyciela, może być wyjątkowy kosz prezentów. Owszem, w koszu może znaleźć się coś słodkiego, jednak będzie to stanowiło jeden z elementów ciekawego prezentu. W koszu prezentowym na życzenie osoby komponującej go może znaleźć się zestaw ulubionych herbat nauczyciela, mogą znajdować się bakalie. Dołączona może być torebka ziaren kawy, którą każdy nauczyciel z pewnością doceni zarówno w miejscu pracy, jak i w domu. Kosz możemy modyfikować dowolnie – i zamiast słodyczy, uzupełnić go o bakalie, orzechy lub suszone owoce. Najciekawszym elementem takiego kosza powinna być niewielka, ale stosunkowo często użytkowana rzecz – dla przykładu, może to być kubek z ciekawym napisem, typu „Dla najlepszego nauczyciela”, „Dla najlepszej pani od matmy”, który doskonale sprawdzi się przez lata. Taki kosz tworzony jest w postaci ekologicznego, drewnianego pudełka, wyściełanego estetycznymi trocinami.

Jaki kosz na jaką okazję?

Warto mieć na uwadze, że kosz powinien mieć zawartość dostosowaną do pory roku. To znaczy, że zimą warto jest w nim zawrzeć miód, może syropy do herbaty – rzeczy, które w okresie zimowym są bardzo przydatne w zasadzie każdemu. Latem z kolei warto jest taki kosz wypełnić rzeczami kojarzącymi się z tą porą roku – a zatem, może to być zielona herbata, suszone owoce do zaparzania i tym podobne.

Dlaczego kosz jest doskonałym pomysłem na prezent?

Ładnie i estetycznie opakowany kosz prezentowy na długo pozostanie w pamięci każdego nauczyciela, zwłaszcza wtedy, kiedy nauczyciel znajdzie tam nie tylko coś słodkiego i ładnego, ale także coś, z czego będzie mógł korzystać każdego dnia – na przykład kubek. To prawdziwe połączenie przyjemnego z pożytecznym i coś, co doceni każdy praktyczny człowiek. Kosz prezentowy to bardzo miła niespodzianka, która w przyjemny sposób zaintryguje i zaskoczy każdego zapracowanego nauczyciela.

Najpopularniejsze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zobacz też

Co zrobić gdy mamy dziurę w dachu?

Dach to element budynku równie ważny, jak fundamenty. Z czasem wszystko...

Pierwszy dom w minecrafcie – jak się za to zabrać?

Minecraft to gra survivalowa, która polega na przemieszczaniu się w otwartym...

Kwas hialuronowy – innowacja wśród kosmetyków dla Pań

Prawdziwy hit zdobywający coraz większą popularność wśród kobiet to kosmetyki z...

Jakie są najlepsze sposoby transportu mebli? Powinieneś je sprawdzić przed przeprowadzką.

Przeprowadzka to dosyć karkołomne zadanie dla osób niedoświadczonych w tej materii....