Strona głównaKomputery i InternetFaceApp - aplikacja która...

FaceApp – aplikacja która przewiduje przyszłość

Czasami mamy myśli dotyczące tego, jak będziemy wyglądać w przyszłości. Często wręcz uciekamy od niej, uważając, że zawsze będziemy piękni i młodzi. Niestety, natura zawsze wygrywa z tymi, którzy za wszelką cenę chcą dogonić młodość. Na pewno jednak chcielibyśmy dać wiele, aby poznać naszą przyszłość i okazuje się, że nie trzeba chodzić do wróżki, aby się tego dowiedzieć. Jest wyjątkowa aplikacja FaceApp, o której powiemy sobie więcej. Jak działa? Gdzie ją pobrać? Po więcej szczegółów zachęcamy do tego, żeby zapoznać się z naszym tekstem.

Jak będziesz wyglądać za 20 lat?

Aplikacja FaceApp w największym skrócie bazuje na sztucznej inteligencji, która pozwala na to, aby można było na bazie swojego zdjęcia dowiedzieć się, jak będziemy wyglądać w przyszłości. Oczywiście, trzeba do tego podchodzić z pewną rezerwą, bo jest to tylko sztuczna inteligencja, która ma w sobie pierwiastek omylności i bazuje ona na zaprogramowanych schematach. Należy jednak podkreślić, że przeważnie powinniśmy do tego podchodzić z humorem i raczej chwalić się w interncie, że tak będziemy wyglądać za 20-30, a może i nawet więcej lat. FaceApp to aplikacja darmowa, za którą nie trzeba płacić, więc jest to kolejna jej zaleta. Wracając jednak na chwilę do przewidywanego efektu na bazie naszego zdjęcia, to nie ma co się załamywać tym, że będziemy wyglądać zbyt staro – starość czeka na każdego.

FaceApp jest bardzo intuicyjny w obsłudze i nie trzeba posiadać wielkich umiejętności, by ją obsługiwać. Należy pamiętać, że ona bazuje na tym, jakie zamieścimy zdjęcie. Może się okazać, że na jednym z nich wyjdziemy gorzej, będzie inne oświetlenie, które sprawi, że nasz wygląd po uploadzie zdjęcia będzie po prostu inny. Nie zwalnia nas to również z obowiązku troski o swoje ciało i o to, by dużo spacerować, a może i nawet chodzić na siłownię. FaceApp to doskonała zabawa dla całej rodziny czy większego grona znajomych, w którym możemy przekrzykiwać się na temat tego, czy my wyglądamy lepiej, czy też nasi bliscy.

FaceApp – jak go pobrać i zainstalować?

Na samym wstępie powiemy, że FaceApp jest aplikacją dostępną na smartfony. Jej pobranie jest możliwe z Google Play i trzeba powiedzieć, że nie trzeba tutaj się trudzić, aby ją mieć dostępną na telefonie. Wystarczy tylko kliknąć przycisk „pobierz”, a następnie instalacja przebiegnie samoczynnie. Nie zajmuje ona wiele miejsca, a poza sprawdzaniem jak będziemy wyglądać w przyszłości można sprawdzić, jak będą wyglądały inne nam bliskie osoby. Kto wie, może być nawet taka sytuacja, że będziemy mieć zdjęcie naszych bliskich sprzed kilkudziesięciu lat i będziemy w stanie sprawdzić poprzez aplikację to, czy rzeczywiście prognoza się sprawdziła.

Pobranie FaceAppa to jedno, a korzystanie z niego to już inna para kaloszy. Należy przede wszystkim patrzeć na to, że daje on wiele radości i można czasem zestawiać swój wygląd z innymi osobami. Na pewno nie braknie przy tym wiele uśmiechu i tym samym będziemy mogli bawić się aplikacją w wolnym czasie. To prawdziwa zabawa dla wszystkich!

Najpopularniejsze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zobacz też

Co zrobić gdy mamy dziurę w dachu?

Dach to element budynku równie ważny, jak fundamenty. Z czasem wszystko...

Pierwszy dom w minecrafcie – jak się za to zabrać?

Minecraft to gra survivalowa, która polega na przemieszczaniu się w otwartym...

Kwas hialuronowy – innowacja wśród kosmetyków dla Pań

Prawdziwy hit zdobywający coraz większą popularność wśród kobiet to kosmetyki z...

Jakie są najlepsze sposoby transportu mebli? Powinieneś je sprawdzić przed przeprowadzką.

Przeprowadzka to dosyć karkołomne zadanie dla osób niedoświadczonych w tej materii....